Hakkımızda

Etki Dijital Reklam

2021 yılında İzmir Buca'da başlayan serüvenimiz, açıkhava reklamcılığı sektörünün öncülerinden biri olmamız ile devam etmiş ve kısa süre içerisinde Türkiye'de ismimizi duyurmamızı sağlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren sektöründe yenilikçi ve araştırmacı olarak öne çıkan firmamız İZMİR/Buca'daki 305m2' lik üretim atölyesinde faaliyet göstermektedir. Şirketimiz 2021 haziran'dan itibaren Kalite standartlarına uygun olarak tüm imalat ve montaj işlemlerini titizlikle uygulamaktadır.

Kalite Politikalarımız

Kalite; firmamız için teknolojiye ve çağımıza paralel olarak şekillenen, koşullara göre gelişen ve yenilenen bir hedeftir!

Hizmetlerimizin çizim aşamasından uygulanmasına kadar geçen her süreçte müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenli, kaliteli ve hatasız üretim yapmaya, sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya özen gösteriyoruz. İş sağlığı ve güvenliği uygulamalarını iyileştirmeye, çalışanlarımızın kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamaya çalışıyoruz.

Var olan kaliteyi sürekli kılmak, müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, çevreyi korumak, farklı ve fark yaratan bir firma olmak için standartlarımızı yükseltiyoruz!

Misyonumuz

Misyonumuz ise; tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamak, çevresine ve doğaya saygılı, dürüst ve şeffaf bir marka olma özelliğimizi devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Sektörüne ve müşterilerine değer katan, teknolojiyi ve güncel gelişmeleri takip ederek kalite standartlarını en üst seviyede tutan, ihtiyaçlara yönelik çözümler üreterek beklentileri karşılayan, güvenilen ve tercih edilen bir firma olmaktır.

HEMEN ARA
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!
Etki Dijital Reklam