Rolling Roof Sistemi

Rolling Roof açılır tavan sistemleri her mekanda uygulanabilen ve hiçbir açılır tavan sisteminin sunmadığı katlanma ve toplanma hareketlerini bir arada tutan açılır tavan sistemleridir. Rolling Roof sistemlerinde her açıda açılabilen aluminyum paneller sayesinde gün ışığından istenilen oranda yararlanma imkanı sağlar.

Rolling Roof ile açık havada güneş ışığının ve temiz havanın keyfini çıkarın veya yağmur altında oturun; Size açık havada ekstra bir yaşam alanı sağlar.

Rolling Roof Nedir ?

Her mekânda uygulanabilecek olan İzmir Rolling Roof (Katlanan Teras) Sistemleri, halk dilinde açılır kapanır tavan, yuvarlanan teras veya katlanan teras olarak da bilinmektedir. Açık hava keyfini muhteşem bir şekilde yaşamanız için özel tasarlanan İzmir Rolling Roof sistemleri, bahçe tasarımlarının vazgeçilmez sistemleri arasında yer almaktadır. Cam sistemiyle geliştirilen bir sistem olduğu için aydınlatma sorunu yaşatmaz. Cam sistemi fırtına ve dolu yağışlarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir.

Yeterli eğimli, oval veya düz projelendirme ile su geçirmez sadece gölge sağlamakla kalmaz aynı zamanda yağmur yada karlı havalardada kullanabilirsiniz. Arzu edilen ebatlara ve estetik isteklere bağlı olarak seçim yapabileceğiniz bir dizi ürün çözümü mevcuttur. Örneğin, Rolling Roof Pergola ile terasınıza akdeniz hissi verebilirisiniz. Bir sistemde yatay ve düşey bölgeleri birleştiren teras tenteleri de mevcuttur. Standart elektrik motorlu Rolling Roof Pergola ile kolay kullanım sağlayarak ve çeşitli kontrol sistemleri ile otomatikleştirilebilir.


HEMEN ARA
WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için burada. Bize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz!
Etki Dijital Reklam